TEFAL FV8066 Puregliss Buharlı Ütü
TEFAL FV8066 Puregliss Buharlı Ütü
TEFAL FV8066 Puregliss Buharlı Ütü
TEFAL FV8066 Puregliss Buharlı Ütü
TEFAL FV8066 Puregliss Buharlı Ütü
TEFAL FV8066 Puregliss Buharlı Ütü
TEFAL FV8066 Puregliss Buharlı Ütü
TEFAL FV8066 Puregliss Buharlı Ütü
TEFAL FV8066 Puregliss Buharlı Ütü

TEFAL FV8066 Puregliss Buharlı Ütü

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺5.060,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.050,00(KDV Dahil)
:

 

 

Her gün süper güçlü

 

Her gün süper güçlü

Puregliss Buharlı Ütü, güçlü buhar performansı ve gelişmiş özellikleri sayesinde olağanüstü kıyafet bakımını elinizin altında tutar. Hızlı ısınma için 3000 W güç, verimli sonuçlar için 50 g/dk sürekli buhar çıkışı ve inatçı kırışıklıklar için 280 g/dk buhar atışı ile kısa sürede mükemmel sonuçlara ulaşın. Patentli Mikro Kireç Toplayıcı sistemimiz, giysilerinizi ve çamaşırlarınızı lekelerden korurken, bir dizi akıllı özellik ütülemeyi günden güne kolaylaştırır.

 

 

TEFAL FV8066 Puregliss Buharlı Ütü

Hızlı ısınma özelliğine sahip yüksek performanslı buharlı ütü

MÜKEMMEL SONUÇLAR: Hızlı ısınma için 3000 W güç ile donatılmış yüksek performanslı buharlı ütü, 50 g/dk buhar çıkışı ve inatçı kırışıklıkların üstesinden gelmek için 280 g/dk buhar atışı.

LEKESİZ ÜTÜLEME: Patentli Mikro Kireç Filtresi teknolojimiz, giysilerinizi ve nevresimlerinizi lekesiz tutan tam koruma için kireç parçacıklarını toplar.

AUTOCLEAN İLE DURILIUM AIRGLIDE: Zaman içinde lekesiz ve kusursuz performans için optimum buhar difüzyonu, olağanüstü kayma ve Autoclean katalitik kaplama.

GÜVENLİ OTOMATİK KAPANMA: Ütü gözetimsiz bırakıldığında otomatik kapanma özelliği ile gönül rahatlığı sunan bir cihaz.

ÇOK YÖNLÜ: Hassas ve büyük giysiler için kolay dikey buharlama işlevi, ayrıca takım elbise ve diğer asılı giysilerdeki, hatta perdelerdeki kırışıklıkları ve son dakika rötuşlarını giderme.

SAĞLIKLI VE HİJYENİK: Yüksek sıcaklık ve buhar basıncı, ütülenebilir tüm kumaşlardaki bakterilerin %99,99'unu öldürür.

FRANSA'DA YAPILMIŞTIR: Tamamen Fransa'da, tavizsiz kalite ve işçilik standartlarında tasarlanmış ve üretilmiştir.

 

Sahip olacağınız bu ürün sizlere ütü aktivitelerinde yüksek verim sağlar. İçerisinde bulunan teknolojik özellikleri sayesinde ütü işlemlerinizi hem kolaylaştırır hem de hız katar. Bu sayede de zamandan yüksek oranda tasarruf edersiniz. Tefal FV8066E0 Puregliss Maldives & Black 3000 Watt Buharlı Ütü - 1830008649, sahip olduğu 3000 W güç ile hızlı bir şekilde ısınır. Bu sayede en acil durumlarda bile hızlı sonuç alabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, 50 g/dk ya da 280 g/dk özellikleri sayesinde her türlü kırışıklığı giderebilirsiniz. Bu önemli özellikleri ile yüksek performansa sahiptir.

Güvenilir Tefal Buharlı Ütü

Sahip olduğu önemli özellikleri sayesinde son derece güvenilir bir ütü olur ve sizler içinde kafada soru işaretleri bırakmaz. Bu sayede ütü işlemlerinizi rahatlıkla yapabilir ve önemli derecede güzel sonuçlar alabilirsiniz. Tefal FV8066E0 Puregliss Maldives & Black 3000 Watt buharlı ütü, bekleme modu özelliği sayesinde uzun süre işlem yapılmazsa kendini kapatır. Bu da cihaz başında değilken bile aklınızın kalmamasına yol açar ve sizlere önemli derecede kolaylık ve rahatlık sağlar. Dikey durumda 8 dakika ve yatay taban durumunda 30 saniye boyunca işlem olmazsa bu modu devreye sokar ve kendini beklemeye alır. Ayrıca sahip olduğu bu önemli durumu ile güvenilir ürünler kategorisine girer ve daha rahat deneyimler yaşamanıza olanak sağlar.

Tefal Black 3000 Watt Buharlı Ütü ile Ütünün Ekonomik Hali

Kireç filtresi sayesinde bütün kıyafetler üzerinde leke kalmadan ütü yapma imkanı sunar. Ayrıca bu özellik sayesinde size rahat ve kolay ütü imkanı sunar. Yüksek performans ile yüksek verimlilik sağlar. Sahip olduğu buharlama özellikleri sayesinde her türlü giysiye uyum sağlar ve sizi memnun eder. Tüm bu göz alıcı özelliklerine rağmen Tefal FV8066E0 Puregliss Maldives & Black 3000 Watt Buharlı Ütü - 1830008649 en ucuz ürünler arasında yer alır ve fiyat olarak da size avantaj sağlar. Yüksek sıcaklık ve buhar basıncı sayesinde kıyafetlerdeki bakterilerin %99,9 oranını yok eder ve sizlere daha hijyenik işlemler sağlar. Ayrıca Tefal FV8066E0 Puregliss Maldives & Black 3000 Watt Buharlı Ütü - 1830008649 fiyatları, farklı kriterlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Genel olarak uygun fiyatlı ve bütçe dostu olan ürün, düşük maliyet ile yüksek performans sunar.

Tefal Black Buharlı Ütü Yorumları

Bünyesinde bulunan Durilium Airglide Autoclean özelliği sayesinde kayma olmaz ve ürünleri daha rahat bir şekilde ütüleyebilirsiniz. Ayrıca, ürün ile ilgili aklınıza takılan bazı durumlar olabilir. Bu durumları da Tefal FV8066E0 Puregliss Maldives & Black 3000 Watt Buharlı Ütü - 1830008649 yorumları aracılığı ile giderebilirsiniz. Bu sayede kafanızda soru işareti kalmaz ve daha konforlu bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz. Tefal FV8066E0 Puregliss Maldives & Black 3000 Watt Buharlı Ütü - 1830008649 satın al opsiyonu ile Hepsiburada üzerinden değerlendirebilirsiniz.

Tefal Buharlı Ütü Ürünlerinin Gücü Nasıl?

Sahip olduğu 3000 Watt güç ile bilinen bu ürün sizleri son derece rahat ettirir. Bu gücü sayesinde hızlı ısınan ürün, sizlere daha etkili bir ütü deneyimi sunar.

Tefal Buharlı Ütü Ürünleri Dayanıklı mı?

Dayanıklı ve şık tasarımı ile size uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda güçlü kablo kaplamaları ile kablolar da dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bu sayede gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Tefal Buharlı Ütü Ürünleri Fiyatları Nasıl?

Birden fazla özelliği olan bu ürünlerin fiyatları da belli oranlarda artış ya da azalış yaşar. Uygun fiyatlı ve bütçe dostu olan ürün, size maliyet olarak da fayda sağlar.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR