HAKKIMIZDA

 

2007 Yılında Evmer Alışveriş Merkezleri Perakende Sektöründe Hizmet Vermek Üzere Kurulan Şirketimiz; Mobilya, Halı, Beyaz Eşya, Elektronik Ürünler, Küçük Ev Aletleri, Ev Tekstili ve Züccaciye gibi 10.000'ini Aşkın Ürün Kalemi İle Hizmet Vermektedir.

 

Evmer Müşterilerine Nakit, Kredi Kartı ve Elden Taksitli Satış Hizmeti Sunarak Uygun Ödeme Koşulları (18 Aya Varan Taksit) Sağlamaktadır. Erzincan'da 2 Şube, Sivas, Amasya,Tokat, Kayseri ve Ankara'da 4 Şube Olmak Üzere Toplam 10 Şube 25.000 M2 Kapalı Satış Alanına ve 500 Çalışana Sahiptir.

 

Evmer Alışveriş Merkezleri "Eve Dair Her Şey" Sloganı İle Aranılan Ve İhtiyaç Duyulan Kaliteli Her Türlü Ürünün Bulunabileceği, On Binlerce Kalem Ürünün Satışa Sergilendiği Bir Alışveriş Konseptidir.

 

Evmer Markası; bir çok markayı tüketiciyle buluşturan konseptiyle başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanır. Faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır. Sonuca odaklanır. Üründe ve kalitede taviz vermez. Huzurlu bir çalışma ortamı oluşturmada, takım ruhuna ortak sinerjinin iş birliği sonucu, ortaya çıkan ve iletişimin gücüne inanır. Müşterilerine bol çeşit, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığı ile ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak en büyük görevidir.

 

 

Misyonumuz: Müşteri Talepleri Doğrultusunda Hizmet Sunarak Müşteri Memnuniyeti Sağlamak, Samimi,Dürüst,Güler Yüzlü Personel,Kaliteli Ürün,Uygun Ödeme Seçenekleri Ve Fiyat Garantisi İle Türkiye'nin Dört Bir Yanında Yeni Mazağa Zincirlerini Faaliyete Geçirip Büyüyerek Çok Katlı Mağazacılık Sektöründe Lider Olmak.

 

Vizyonumuz: Hedeflerini Günden Güne Büyüten Evmer Alışveriş Merkezleri, Yüzünü Her Zaman Değişim ve Gelişime Açık Tutmuştur ve Tutacaktır. Bu Temel İlke Çerçevesinde; Mobilya, Halı, Beyaz Eşya, Elektronik Ürünler, Küçük Ev Aletleri, Ev Tekstili ve Züccaciye Sektörlerinde Güvenilirliği Sürekli Kılan, Uluslararası Standartlarda ve Kalitede Tanınmış Ürünleri ile, Öncü Bir Kuruluş Olan Evmer, Başarılarıyla Farklılığını Sürdürecektir. Müşterilerin İsteklerini Karşılarken, Onların Lehine Ek Değer Olarak Tanımlanan Bu Hizmet Anlayışından Yola Çıkarak Elden Taksitli Alışveriş Hizmete Sunulmuştur. Evmer Kurulduğu günden bu güne müşterilerine Kalite ve Güven Felsefesi ile Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR