Samsung RT46K6000S8 No-Frost Buzdolabı
Samsung RT46K6000S8 No-Frost Buzdolabı
Samsung RT46K6000S8 No-Frost Buzdolabı
Samsung RT46K6000S8 No-Frost Buzdolabı
Samsung RT46K6000S8 No-Frost Buzdolabı
Samsung RT46K6000S8 No-Frost Buzdolabı
Samsung RT46K6000S8 No-Frost Buzdolabı
Samsung RT46K6000S8 No-Frost Buzdolabı
Samsung RT46K6000S8 No-Frost Buzdolabı
Samsung RT46K6000S8 No-Frost Buzdolabı
Samsung RT46K6000S8 No-Frost Buzdolabı

Samsung RT46K6000S8 No-Frost Buzdolabı

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺40.580,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺32.590,00(KDV Dahil)

Elden Taksit için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

:

*Önemli Not:  Buzdolabı kategorisindeki siparişleriniz sadece mağazalarımızın bulunduğu şehirlerde teslimatı gerçekleştirilir. Farklı şehirlerdeki siparişleriniz için  Whatsapp Hattı: 0(552) 905 14 67 üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 


* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.
 

Dönüştürülebilir dondurucusu ile kullanıcılara oldukça esnek bir kullanım fırsatı sunan Samsung RT46K6000S8/TR Twin Cooling Plus 468 Lt No Frost buzdolabı, güçlü soğutma ve dondurma performansıyla adından söz ettiriyor. enerji sınıfı buzdolabı, enerji verimliliği konusunda tasarruflu bir model arayan kullanıcılar için son derece cazip bir görüntü sergiliyor. Geniş hacimli olmasının yanı sıra isteğe bağlı olarak hacmi daha da genişletilebilen Samsung buzdolabı, kullanıcılar ekstra depolama alanına ihtiyaç duyduğunda kesin ve pratik bir çözüm sağlamış oluyor.

Üstün Teknolojisiyle Mutfaklara Konfor Katan Buzdolabı

• Twin Cooling Plus teknolojisi bölmeleri ayrı ayrı soğutarak gıdaların kokularının birbirine karışmasını önlüyor. Nem oranını %70 seviyesine çıkararak gıdaların çok daha uzun süre taze kalmasını ve lezzetini korumasını sağlıyor. Kuruma gibi problemler ortadan kalkmış oluyor.

• Buzdolabının esnek bir kullanım olanağı sunan dondurucu bölmesi ihtiyaç duyulduğunda bir soğutucuya dönüştürülebiliyor. Böylece ek depolama alanı yaratılmış oluyor. Dondurucu bölmesi kullanılmayacağı dönemlerde ya d tasarrufunu maksimum seviyeye çıkarmak istendiğinde tamamen kapatılabiliyor.

• Tüm noktalara rahat bir şekilde erişebilmek için tasarlanmış olan kayan raf sayesinde kullanım rahatlığı yukarılara çıkıyor. Arkada ya da köşede kalmış olan her gıdaya kolayca ulaşılabiliyor.

• Dijital Inverter teknolojisi sayesinde kompresör hızı 7 farklı kademede otomatik olarak ayarlanıyor. Enerji tüketimini minimum seviyeye düşüren teknoloji, uzun ömürlü bir yapı ve oldukça sessiz bir çalışma sağlıyor.

• Daha az enerji tüketimiyle daha parlak ve güçlü bir aydınlatma yapan LED aydınlatma sistemi tüm alanın eşit bir biçimde aydınlatılmasını mümkün kılıyor.

• Kırılmaya dayanıklı temperli cam raf tasarımı soğutucu ve dondurucu bölmelerinde yer alan rafların ağır gıdaları da rahatlıkla depolamasına olanak veriyor.

Pratik Bir Kullanım Olanağı Sunan Özellikler

• No Frost özelliği bulunan Samsung buzdolabı modeli, buzlanma meydana gelmesine izin vermiyor.

• Deodorize özelliği ve aktif karbon filtre sayesinde sürekli temiz kalan hava, zararlı bakteri ve mikroorganizmalardan arındırılıyor. Filtreleme sayesinde kötü koku oluşumu da engellenmiş oluyor.

• Power Cool özelliği hızlı bir şekilde soğutulması gereken besinleri en kısa sürede soğutmaya yarıyor. Böylece bekleme süresi minimum seviyeye inmiş oluyor.

• Power Freze özelliği gıdaları maksimum hızda dondurmayı sağlıyor. Kullanıcılar etkili fonksiyonu kullanarak hızlı biçimde buz üretme şansına da sahip bulunuyor.

• Buzdolabı sıcaklığının diğer bölümlerden daha soğuk olduğu Fresh Room bölmesi et ve balık gibi çabuk bozulabilen besinler için tazeliklerinin korunabildiği ideal bir saklama alanı oluyor.

Öne Çıkan Teknik Özellikler

Ürün Tipi: Çift Kapılı

Enerji Sınıfı: -

Brüt Hacim: 468 Lt

Yıllık Enerji Tüketimi: 298 kWh

Ses Seviyesi: 41 dB

Dondurucu Bölme Hacmi: 111 Lt

Ürün Boyutları: 182.5 x 70 x 63.9 cm

Geleceği Şekillendirme Vizyonuyla Hareket Eden Samsung

1969 senesinde kurulan Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung, televizyonla başladığı üretim yolculuğuna çamaşır makinesi ve buzdolabıyla devam etti. Bir yandan ürün yelpazesini genişleten firma, diğer taraftan yurtdışına ürün ithal etmeye başladı. Teknolojinin birçok alanında üretim gerçekleştiren Samsung, hızlı ve istikrarlı bir büyümenin sonunda dünyanın en değerli şirketlerinden biri haline geldi. 

Teknolojisiyle geleceği şekillendirme vizyonu ortaya koyan ve önceliğini insan olarak belirleyen Samsung, akıllı özelliklere sahip ürünler üreterek kullanıcılara hayatlarını kolaylaştıracak çözümler sunuyor. Türkiye pazarında da oldukça aktif olan ve kullanıcıların yoğun şekilde ilgi gösterdiği teknoloji devi, satış adedi itibarıyla zirvedeki markalar arasında yer alıyor.


Sadece Twin Cooling Plus, geleneksel TMF'de% 30'a kıyasla, taze gıdaları buzdolabında% 70 nemle muhafaza etmek için uygun bir ortam yaratır. Dolayısıyla, malzemeleri kurumadan uzun süre taze tutar. Lezzetli, kokusuz dondurulmuş gıdalar elde edebilirsiniz. Twin Cooling Plus sistemi, buzdolabından dondurucuya uzanan beklenmedik kokuları durdurmak için bölmeleri ayrı ayrı soğutur. Dolayısıyla dondurulmuş gıdalar orijinal lezzetinden daha fazla korur.

İsteğe bağlı 5 farklı mod özelliği mevcuttur. Farklı mevsimler veya özel günler için saklamak zorunda olduğunuz tüm taze yiyecekleri saklamak için dondurucunuzu buzdolabına kolayca eşleyebilirisniz. Veya spesifikasyona bağlı olarak her zamankinden tasarruf etmek için kapalı moduna geçin. Buz ve enfes içecekleri saklamanıza yardımcı olur. Hızlı dondurmak veya soğutmak için yoğun soğuk hava sunar. Power Cool, bir düğmeye basarak yiyecekleri ve içecekleri çabucak soğuturken Power Freeze, dondurulmuş gıdaları dondurma veya sıkılaştırma ve buz yapma konusunda harikadır.

Daha sessizce çalışır ve daha az enerji kullanır. Dijital İnvertör Teknolojisi, 7 kademedeki soğutma talebine yanıt olarak kompresör hızını otomatik olarak ayarlar. Daha az enerji kullanır, gürültüyü en aza indirir ve daha uzun ömürlü performans için aşınmayı ve yıpranmayı azaltır.

Havayı hijyenik olarak temiz ve taze tutar. Bakteriyel koruyucu buzdolabını temiz ve hijyenik tutar. Hava Aktif Karbon filtresi içinden geçirilir, bu nedenle sürekli olarak sterilize edilir ve deodorize edilirken bakteri önleyici bir elek bakterileri ortadan kaldırır. Havayı hijyenik olarak temiz ve taze tutar. İçindeki her şeyi açıkça görürsünüz ve bu size kullanım kolaylığı sağlar. Yüksek verimli LED aydınlatma, geleneksel aydınlatmadan daha ince, daha serindir ve daha fazl verimlidir. Üstte ve yanda yer alan bu ürün, her köşeyi güzelce ve parlak şekilde aydınlatıyor ve daha iyi bir görünürlük sağlıyor.

Samsung'un, stilleri yeni bir düzeye yükselten en üst düzey buzdolabıdır. Çift taraflı, yan taraftaki buzdolabı kapaklarının üst kısmı, orta bölüm çekmeceyi 4 önceden ayarlanmış sıcaklık seçeneği ve derin çekmece çekmecesi ile otomatik çekme iç çekmecesi ile açtığı Samsung 510 litrelik depolama alanı sağlar. Buz çözme, donma gerektirmeyen teknoloji sayesinde geçmişin bir işi ve hem buzdolabını hem de derin dondurucuyu ayrı ayrı soğutmak için ayrı motorlar kullanan Samsung'un Twin Cooling Plus sistemiyle birlikte geliyor. Buzdolabı havası, bozulmaları daha uzun süre taze tutmak için çok yüksek bir nemde tutulur ve kurutucu dondurucu havanın daha iyi tatma gıdaları için daha az dondurucu yanması yaratması sağlanır.

Filtrelenmiş su ve buz dağıtıcılı sıhhi tesisat ile bu Samsung , yoğun bir evin tüm soğutma ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu, uyması gereken bir fiyatla tarz ve maddenin yerli bir aletidir. ABD tarzı bu buzdolabı olan Samsung'un bu modeli daha geleneksel bir üstten montaj buzdolabı ve alt dondurucu için geleneksel yan yana kapı düzenlemesinden kaçınmıştır. En üstteki çift açılımlı Fransız kapısı, ABD'ye kıyasla soğutma için kullanılabilir genişliği etkili bir şekilde ikiye katlayarak en büyük pizza veya Türkiye'de eşyalarınızı buzdolabında bir bakışta görebilmenizi sağlar. Samsung RT46K6000S8/TR fiyatı bu üst seviye özelliklerine karşın uygun ve bütçe dostudur.

Mutfak hattınızı sağlam tutmak için standart bir mutfak tezgahının yüksekliğine hizalanacak şekilde tasarlanmış bir orta yükseklikte sığ çekmece bulunmaktadır. Tabanda çekilmesi kolay ve çok derin dondurucu çekmecesi bulunmaktadır. Zarif ve kolay açılan kulplar yuvarlatılmış ve makinenin hatlarına akıyor. Samsung RT46K6000S8/TR özellikleri bir hayli göz doldurucudur, dokunmaya duyarlı ışıklar ve saniyeler sonra kapanır dokunmaya duyarlı kontrol paneli ve mavi ışıklı ekran, çağdaş bir görünüm sağlar.

İkili Soğutma (Twin Cooling Plus™)

Buzdolabının her tarafında Nem Dolu Tazelik

Yalnız Twin Cooling Plus™ geleneksel bir üstten donduruculu buzdolabında 30% olan nemliliği, 70% oranıyla sağlayarak buzdolabındaki yiyeceklerin tazeliğini korumak adına elverişli bir ortam yaratır. Böylece içindeki malzemeleri kurumadan, daha uzun süre taze tutar.

 

* Samsung modelleri RT22SCSW2 ve RT6000K ile yapılan kurum içi karşılaştırmalı teste dayanmaktadır.

Lezzetli, kokusuz donmuş yiyecekler

Twin Cooling Plus™ sistemi beklenmedik kokuların buzdolabından dondurucu bölmesine yayılmasını durdurmak için bölmeleri ayrı ayrı soğutur. Böylece donmuş yiyeceklerin orijinal tadı daha uzun süre korunur.

 

4 Dönüşüm Modu

Saklamada üstün esneklik sağlar. Farklı sebeplerden dolayı taze tutmanız gereken tüm yiyecekler için dondurucunuzu bir buzdolabına dönüştürün. Ya da özelliklere bağlı olarak enerji tasarrufu için kapalı* moduna alın.

* Bölmelerin sıcaklığı düşük elektrik akımı kullanarak 15 °C'nin altında kalır

Arkadaki yiyeceklere kolaylıkla erişme

Buzdolabının içine erişirken genellikle engellere takılırsınız. Kolay Kayan raf yiyeceklerinizi etkili bir biçimde saklamanızı, düzenlemenizi ve bunlara erişmenizi sağlar - arkada ve köşede kalanlara kolaylıkla erişebilirsiniz.

Daha sessiz ve az enerjiyle daha uzun süre çalışır

Dijital İnverter Teknolojisi soğutma talebine karşılık kompresör hızını 7 seviye arasında otomatik olarak ayarlar. Daha az enerji tüketir, sesi azaltır ve uzun ömürlü performans için eskime ve yıpranma oranını düşürür.

İçindeki her şeyi net olarak görün

Yüksek verimliliğe sahip LED aydınlatma sistemi geleneksel aydınlatma sistemlerine göre daha ince, daha şık ve daha tasarrufludur. Üst ve yan taraflarda yerleştirilen lambalar her köşeyi güzel ve parlak bir şekilde aydınlatarak daha iyi görünürlük sağlar.

FOTOĞRAF GALERISI 

 

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR