Fakir Flyjet Buharlı Ütü Kırmızı
Fakir Flyjet Buharlı Ütü Kırmızı

Fakir Flyjet Buharlı Ütü Kırmızı

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺3.419,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.740,00(KDV Dahil)

Elden Taksit için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

:

Fakir Flyjet Buharlı Ütü Kırmızı ile kırışıklıklar kolayca açılarak tarih oluyor. Evinizdeki ütü işlerinizi kolaylaştıran yüksek performanslı ve etkin sonuçlar veren buharlı ütü sayesinde kırışıklar kolayca açılarak sizi yormaz. Fakir Flyjet Buharlı Ütü’nün güçlü buhar sistemi ve kaygan yapılı seramik tabanı sayesinde giysilerinizde mükemmel pürüzsüzlüğü yakalayabilirsiniz. Yüksek buhar püskürtme özelliği sayesinde tüm kumaş tiplerinde etkili sonuçlar verir. Ütülenmesi en zor kumaşlarda bile mükemmel pürüzsüzlük elde edebilirsiniz.

 

Ergonomik Tasarım Hız İle Buluşuyor

 

Fakir Flyjet Buharlı Ütü, seramik tabanı sayesinde giysileriniz üzerinde kayar ve kullanım konforu sağlar. En iyi ütü tabanlarından olan seramik taban satesinde kumaşlarınız ütünüze yapışmaz ve giysilerinizde parlama yapmaz. Damlama eminiyeti sayesinde düşük ısıda kullanırken kıyafetlerinizde su lekelesi olmaz. Fakir Flyjet Buharlı Ütü ergonomik tutma sapı ve güç kablosunun uzunluğu sayesinde kullanıcılarının ütü süreci boyunca bileklerinin ağrımasının önüne geçer.

Fakir Flyjet Buharlı Ütü, 2600 W güçle çalışarak yüksek performans gösterir. Kendi kendini temizleyebilen gelişmiş sistemi sayesinde sudaki kirecin ütü içinde birikmesini engeller ve kireci kaynar suyla buhar gözeneklerinden dışarıya atar. Bu özelliği sayesinde yüksek performansından asla ödün vermeyerek uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir. Dakikada 30 gram sürekli buhar çıkışı sağlar ve dakikada 160 gram şok buhar püskürterek en zorlu kumaş tiplerinde bile kırışıklıkları sorunsuz açar.

Fakir Flyjet Buharlı Ütü, 3 seviye buharlı basınç seçeneklerinden jet buhar, yüksek buhar basıncı ve buhar püskürtme fonksiyonları sayesinde dilediğiniz seviyede ütü yapmanıza yardımcı olur. Buhar ayarı ile püskürtülmesini istediğiniz buhar miktarını ayarlayabilirsiniz. Kumaş özelliklerinize göre ayarlanabilir sıcaklık seviyesi sayesinde giysilerinize zarar vermeden ütü işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

ÖZELLİKLER:

Güç2600 W

TabanSeramik

Şok Buhar160 G

Sürekli Buhar30 g/dk

Su Kapasitesi380 mL

Ayarlanabilir TermostatVar

Ayarlanabilir Buhar GücüVar

Dikey Buhar ÇıkışıVar

Su Damlatmama ÖzelliğiVar

Kirece Karşı Koruma ÖzelliğiVar

Kendi Kendini Temizleme ÖzelliğiVar

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR