Altus AL 445 NX 5 Programlı Bulaşık Makinesi
Altus AL 445 NX 5 Programlı Bulaşık Makinesi
Altus AL 445 NX 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Altus AL 445 NX 5 Programlı Bulaşık Makinesi

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺17.590,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺15.830,00(KDV Dahil)

Elden Taksit için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

:

Ürün Detayları

Altus AL 445 NX 5 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Alternatif Programlar

Bulaşık makinesini çalıştırırken toplamda 5 farklı program özelliğini ayarlayabilirsiniz. Her bir programda kaliteli ve temiz yıkama gücünü gösterir.


Hijyeni Korur

 

Bulaşık makinesinde yıkanan bulaşıklarınız çok daha temiz ve hijyenik bir şekilde çıkar. Elde yıkamanın aksine detaylı bir şekilde temizlenir. Her yıkamada aynı temizlik kalitesini göreceksiniz.


Ürünlere Zarar Vermez

 

Zarar vermeyen yapısı tabak ve diğer tüm ürünlerin ilk günkü kalitede kalmasına yardım eder. Çizilme ya da kırılma durumları görülmez ve bulaşıklarınız her daim aynı özenle yıkanır.Sudan Tasarruf

Elde yıkamanın aksine çok daha fazla su tasarrufu yapan bulaşık makinesi su faturalarının büyük oranda azalmasına da yardım eder. Maddi olarak rahatlatan özelliği ile aynı zamanda elektrik konusunda da destek olur. Paranız size kalır.


Bakterisiz Yaşam

Hangi ürünü yıkarsanız yıkayın bulaşık makinesinden bakterilerden arınmış bir şekilde çıkar. Yemek atıklarını tamamen temizler ve sizlere tertemiz tabaklar verir. Üstelik zorlu lekeleri de çıkarır.


Temizlikte Kolaylık

 

Bulaşık yıkamak son derece pratik ve kolaydır. Yemeklerden son temizlik için fazla zaman harcamadan sizler de sevdikleriniz ile vakit geçirebilirsiniz. Ürünleri makineye koyduktan sonra istediğiniz programı ayarlayın ve düğmesine basın. Hızlı bir şekilde yıkama özelliği kısa zamanda da düzenli ve temiz bir mutfağa sahip olmanıza yardımcı olur. Diğer Bulaşık Makinesi modellerini incelemek için Bulaşık Makinesi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR